• Rookie
ZTE ONT ONU GPON FTTH Doos Modem opticl lijn termical EchoLife GE gpon terminal ont zte f601 Interface Engels ONU GPON Terminal

ZTE ONT ONU GPON FTTH Doos Modem opticl lijn termical EchoLife GE gpon terminal ont zte f601 Interface Engels ONU GPON Terminal

Buyers rating:
€ 18.41

Productcijfer

ZTE ONT ONU GPON FTTH Doos Modem opticl lijn termical Echo Life GE gpon terminal ont zte f601 Interface Engels ONU GPON Terminal ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer Product Attributen de F601 is een GPON ONU met een 10/100/1000 M ethernet-poort in FTTH toepassing. ZXA10 F601 is een GPON Optische Netwerk Terminal ontworpen voor SFU (Enkele Familie Unit) gebruikt in FTTH scenario. het biedtsubscriber met rijke, kleurrijke, geïndividualiseerde, handig encomfortabele triple-play diensten waaronder video (IPTV) en hogespeed internet. ZXA10 F601 keurt sterk geïntegreerde So Coplossing. het heeft een kleine, smart uiterlijk en groen, energysavingvoordeel. belangrijkste Functie
• ondersteund service : Internet, IPTV
• GPON : 8 T-CONTs, 32 GEM Poorten
• VLAN : 802.1 Q, 802.1 P, 802.1ad
• mac-adres tafel : 256
• Multicast : IGMP v1/v2/v3 Snooping
• Multicast groep : 256
• Qo S : service flow classificatie gebaseerd op fysieke poort, Ethernet type; binnendringen rate limiet; uitgang vormgeven
• Management : lokale web management, OMC foto 1) We alipay, West Union, TT. alle belangrijke creditcards worden geaccepteerd door beveiligde betaling processor ESCROW. 2. Als u afrekenen tijd onmiddellijk na veiling, wacht een paar minuten en retry. 3) Als u direct afrekenen na veiling, wacht een paar minuten en retry betalingen moet binnen 3 dagen. 1. WERELDWIJD VERZENDING.(behalve sommige landen en APO/FPO) 2. bestellingen worden na betaling verificatie. 3. We alleen bevestigd om adressen. uw bestelling adres MOET uw verzendadres. 4. getoonde afbeeldingen zijn niet de werkelijke item en zijn voor uw referentie. 5. SERVICE TRANSIT is verstrekt door de drager en uitsluit weekends en feestdagen. kan transittijden variëren, vooral tijdens de feestdagen. 6. Als u niet uw zending binnen 30 dagen betaling, gelieve ons. wij de zending en u zodra mogelijk met een antwoord. ons doel is klanttevredenheid! 7. vanwege voorraad status en tijd verschillen, wij kiezen om uw punt van onze eerste beschikbare magazijn voor snelle levering. 8. Levertijd : als uw cargo weegt tot 20 KG of boven, of je grotere hoeveelheid, gelieve ons of e-mail ons, zullen wij u nieuwe verpakking specificaties, dan proberen ons best te besparen sommige transportkosten voor u, en zodat de product prijs kan van sommige voordeel u! We zijn een grote productie-onderneming groepen in China, we verkopen via Alibaba, er alleen purpose, het is om beter bevorderen onze producten, alle onze bedrijf producten zijn verzonden direct van de fabriek, gelieve ons, hoop om langdurige vriendelijke en wederzijds samenwerking tussen elkaar! wij bieden 6-12 maanden garantie. als het item defect, gelieve ons binnen 3 dagen levering. alle artikelen worden teruggestuurd in hun originele staat, in aanmerking voor een terugbetaling of uitwisseling van goederen. Items terug na 15 dagen levering zijn slechts aanmerking voor reparatie.

Gegevensblad

Merknaam:
ZHWCOMM
Modelnummer:
F601
Model Number:
ZTE ZXHN F601
Quantity:
1PCS
Application:
FTTH FTTB FTTX Network
Port:
1POTS+1GE
Place of origin:
China
Firmware:
English Firmware
XPON:
ZTE ONU GPON
Adapter Power input:
100~240 V AC, 50~60
Function:
IPTV, VoIP, Internet

Producten in categorie

Gratis verzending compatibel met Cisco, 10G 1550nm 80 km XFP transceiver, XFP ZR transceiver met DDM en LC connector, Grote kwaliteit!
  • Rookie
Beoordeling:

Gratis verzending compatibel met Cisco, 10G 1550nm 80 km XFP transceiver, XFP ZR transceiver met DDM en LC connector, Grote kwaliteit!

10 G 1550nm 80 km XFP transceiver, DDM funcion, dual LC connector, compatibel met Cisco 10 GBASEZR    Product Kenmerken 10 GBASEZR XFP 1550nm 80 km optische transceiver hoge Kwaliteit met ISO9001, TUV, CE, FCC, UL en Ro HS certificaten gemiddeld Uitgangsvermogen : 0 ~ 4d Bm ontvanger Gevoeligheid : 24d Bm ondersteunt 9.95 Gb / s tot 11.1 Gb / s bitrates Hotpluggable XFP footprint Link lengte tot 80 km ongekoelde 1550nm EML laser Duplex LC connector ingebouwde digitale diagnostische functies Case Bedrijfstemperatuur : Standaard : 0 °C om 70 °Cklacht met XFP MSA toepassingen OC192 / STM 64 10 GBASEZR / ZW 10 G Ethernet 1200SMLLL 10 G Fiber Channel P1 L12 D2 ITUT G.709 onze Fabriek certificeringen verpakking voor de transceivers, hebben we wit box voor sigle product en antistaic doos voor 10 ~ 20 stks Tips lees zorgvuldig VERZENDING 1...

€ 325.00 361.60
50 Stks/zak SC APC Simplex mode glasvezel Adapter SC APC glasvezel koppeling SC Fiber flens SC APC connector Gratis verzending
  • Rookie
Beoordeling:

50 Stks/zak SC APC Simplex mode glasvezel Adapter SC APC glasvezel koppeling SC Fiber flens SC APC connector Gratis verzending

50 Stks / zak SC APC Simplex mode glasvezel Adapter SC glasvezel koppeling SC Fiber flens SC APC connector Gratis verzending ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer Product Attributen toepassing :  1...

€ 8.52
Een Jaar Garantie Glasvezel Fusion Machine Skycom T-107H
  • Rookie
Beoordeling:

Een Jaar Garantie Glasvezel Fusion Machine Skycom T-107H

Glasvezel Fusion Machine Skycom T107 Hbelangrijkste Kenmerken5 inches hoge Resolutie kleurrijke lcdscherm, image kan draaide volgens positiegemiddelde splice tijd : 10 tweedegemiddelde buiswarmte tijd : 30 tweede Lithium batterij : 8 AH en tot 180 keer continu splice en warmte na volledig ladinggelijktijdige X en Y uitzicht met 200 keer vergroting Cuttingedge technologie voor beeldverwerkingnieuwe ontwikkelde technologie verstrekken sterke wind en stof weerstandwerkmod: Auto & Handleiding & FullAuto Usbpoortopslaan 6,000 groepen van nieuwste splice resultaten.Rubbergeïsoleerde draad snijden armatuur (drie in een : Rubbergeïsoleerde draad, glasvezel patchkabel, blote vezel)handig en Praktisch Fusion Splicer Draagtas met de combinatie van te  specificatiestoepasselijk Vezels SM, MM, NZDS, EDF, Pigtail, Rubbergeïsoleerde draad Seriegemiddelde Splice Verlies0.02d B (SM), 0.01d B (MM), 0.04d B (NZDS), 0.04d B (EDF)terugkeer Verlies≥ 60db Tension Test2.0 N (200gf) (Standaard) Splicing Programma50 groepenwarmtekrimpbare T bush20mm, 40mm, 60mmtaal Chinese, engels Omgevingsomstandigheden10 ~ 50 Graden (operatie temperatuur), 0 ~ 95% RH (vochtigheid), 0 ~ 5000 m (hoogte) Voeding AC adapter : 100 ~ 240 V ingangsspanning, 50 / 60 Hz; 12 V, 5 A uitgangsspanning (DC) Batteryr : 12 V spanning 8 AHafmetingen155 (W) * 165 (D) * 150 (H)gewicht2.5 kg    standaard Pakketgeen.Itemhoeveelheid1 Machine (T107 H)1  2 Vezelmes (T901)1 3 Fiber Stripper1 4 AC Adapter (602120500 D)1 5 batterij (6031072)1 6 lader (602126250 W)1 7 reserve Elektroden1 8 Cooling Lade1 9 instructie CD1 10 Quick Reference Guide1  11 Rubbergeïsoleerde striptang1 12 Transit Case met Draagriem1    

€ 1242.32
ACBEL FS9030 400 W S5520HC 1U 24 + 8 8 + 8 SATA poorten
  • Rookie
Beoordeling:

ACBEL FS9030 400 W S5520HC 1U 24 + 8 8 + 8 SATA poorten

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontact See Me service.

€ 43.29
Fini sar FTEN2217P1CUN-BC EPON-ONU-PX20 +
  • Rookie
Beoordeling:

Fini sar FTEN2217P1CUN-BC EPON-ONU-PX20 +

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? voor meer informatie, neem gerust contact See Me verkoper al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie.          welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? voor meer informatie, neem gerust contact See Me verkoper

€ 45.70
HW 4GRRU3632
  • Rookie
Beoordeling:

HW 4GRRU3632

welkom om See Me Technologie Co LTDkorting voor groothandel?meer deel nummers?offerte voor BOM?al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie.voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontact See Me service.

€ 706.51
Hoge Kwaliteit FC/PC Verstelbare Verval Verzwakker 0-30dB Variabele Glasvezel Verzwakker
  • Rookie
Beoordeling:

Hoge Kwaliteit FC/PC Verstelbare Verval Verzwakker 0-30dB Variabele Glasvezel Verzwakker

kenmerkenlage Insertion losshoge demping bereik (variabele verzwakker) Connector type : FCFCspecificatieterugkeer verlies : > = 55d B (APC)golflengte : 1310nm of 1550nmverzwakking bereik : 030d Bbedrijfstemperatuur : 40 ~ + 80o Copslag : 40 ~ + 80o C toepassingen Test apparatuuractieve apparaat beëindiging Lokale Networds (LANs)premisse installatiestelecommunicatienetwerken Data verwerking netwerken opmerking : Twee soorten ontwerp, willekeurige levering  We hebben serie CCTV accessoires, de matched deel en andere bevestigd producten voor CCTV zijn beschikbaar...

€ 10.45
Plastic 120 MM X 70 MM X 35 MM Glasvezel Connector Reiniger Cleaning Cassettes
  • Rookie
Beoordeling:

Plastic 120 MM X 70 MM X 35 MM Glasvezel Connector Reiniger Cleaning Cassettes

beschrijvingen Reel Cleaner Connector Cleaning System met Geen Noodzaak voor Alcohol speciale nietpluizende stofopeenreel snel reinigt beentje eindvlakken van stof, olie en andere verontreinigingen.kenmerken : zelf Opgenomen Cleaning System Geen Noodzaak voor Alcohol.de Netto Optics glasvezel connector cleaner is een robuuste palmsize cleaner dat biedt uitzonderlijke reiniging prestaties van blootgesteld connectors op jumpers.de Netto Optics cleaners snel en effectief schoon een verscheidenheid van connectors.gemakkelijk te vervangen schoonmaken reels met 500 reinigt maken de Netto Optics connector cleaner een goedkoop tool geschikt voor de lab en veld gebruik.de eenvoudige drukknop sluiter bediening maakt reiniging connectors quick en gemakkelijk...

€ 22.43
Originele FTRX-1611-3-HW
  • Rookie
Beoordeling:

Originele FTRX-1611-3-HW

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontact See Me service.

€ 361.48
10/100/1000 Mbps 8 RJ45 + 2 SFP 48VDC ingang, industriële Ethernet Switch
  • Rookie
Beoordeling:

10/100/1000 Mbps 8 RJ45 + 2 SFP 48VDC ingang, industriële Ethernet Switch

10 / 100 / 1000 Mbps 8 RJ45 + 2 SFP 48 VDC ingang, industriële Ethernet Switch Model : LNKGY208 G Serieoverzicht LNKGY208 G Serie Geharde Industriële Ethernet Switch ondersteunt8 x Gigabit Ethernet en 2 x SFP Fiber Poorten.creëren betrouwbaarheid in uw netwerk, de LNKGY208 G uitgerust met een proprietary redundante netwerk protocol, die biedt gebruikers een eenvoudige manier om een redundante Ethernet netwerk met ultra hoge snelheid herstel tijd minder dan 20 ms...

€ 309.13
CBT630WTV, 4-Port 300 Mbps Draadloze VDSL Router met VoIP
  • Rookie
Beoordeling:

CBT630WTV, 4-Port 300 Mbps Draadloze VDSL Router met VoIP

CBT630 WTV, 4Port 300 Mbps Draadloze VDSL Router met Vo IP Feature 1 Complies met IEEE 802.11n om een draadloze datasnelheid tot 300 Mbps 2 Uitstekende VDSL2 / ADSL2 + hoge snelheid Modem Router, die tot 100 Mbps breedband snelheden 3...

€ 48.20
15530-MSMP-1122S hoge end module
  • Rookie
Beoordeling:

15530-MSMP-1122S hoge end module

welkom om See Me Technologie Co LTDkorting voor groothandel?meer deel nummers?offerte voor BOM?al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie.voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact See Me service.

€ 68.57
Dual Fiber DFB SM Optic Transceiver 1.25G 1550nm SFP-ZX-80km 60 km SFP Module LC Connector
  • Rookie
Beoordeling:

Dual Fiber DFB SM Optic Transceiver 1.25G 1550nm SFP-ZX-80km 60 km SFP Module LC Connector

merk Optic Switch Compatibel SFP 1.25 G 1310nm 80 KM DFB Glasvezel Module PRODUCT KENMERKEN l tot1.25 Gdata links l FP laser zender en PIN fotodetector l tot 80 km op 9 / 125 & micro; m SMF l Hotpluggable SFP footprint l Duplex LC / UPC type pluggable optische interface l Lage vermogensverlies l Metalen behuizing, voor lagere EMI l Ro HS compliant en loodvrij l Enkele + 3.3 V voeding l Voldoet met SFF8472 l Case bedrijfstemperatuur commerciële : 0 °C tot + 70 °C Extended : 10 °C tot + 80 °C industriële : 40 °C tot + 85 °C TOEPASSINGEN l Schakelaar om Interface l Snelle Ethernet l Geschakeld Backplane Toepassingen l Router / Server Interface l Andere Optische Links kleine Vorm Factor Pluggable (SFP) transceivers zijn compatibel met de Kleine Vormfactor Pluggable MultiSourcing Overeenkomst (MSA)...

€ 39.06
Nieuwe E1MG-SX Gieterij Compatibel 1.25G 550 m Multimode SFP Transceiver module
  • Rookie
Beoordeling:

Nieuwe E1MG-SX Gieterij Compatibel 1.25G 550 m Multimode SFP Transceiver module

nieuwe E1 MGSX Gieterij Compatibel 1.25 G 550 m Multimode SFP Transceiver module   100% compatibel, Getest in goede omstandigheden gegarandeerd hoge kwaliteit met CE & FCC certificaat, 1 Jaar vervangen en 3 Jaar garantie. Telecom grade kwaliteit, concurrerende prijs, slechts 10%20% van orignal een 's prijzen    Product Staat wij bieden een hoogwaardige SFP (miniGBIC) transceiver module dat is 100% compatibel met orignal degenen, kan volledig vertrouwd voor uw meest veeleisende LAN / WLAN toepassing, voice project, of netwerk deployment, alle product carry 3 jaar garantie en levenslange technische ondersteuning. verzending We schip alle items wereldwijd gratis via economie verzending. alle importeren rechten en belastingen zijn de verantwoordelijkheid van de koper. Items verzonden om bevestigd koper adres van Maandag Tot Vrijdag (Weekend & Vakantie uitgesloten) vriendelijk controleer uw verzendadres zorgvuldig kassa...

€ 11.63
Originele VWIC2-1MFT-G703 gloednieuwe
  • Rookie
Beoordeling:

Originele VWIC2-1MFT-G703 gloednieuwe

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact See Me service.

€ 648.34
KELUSHI 23 stks FTTH Fiber Optische Tool Kit HS-30 Vezelmes met 10 mW visual fault locator/optische power meter fiber stripper
  • Rookie
Beoordeling:

KELUSHI 23 stks FTTH Fiber Optische Tool Kit HS-30 Vezelmes met 10 mW visual fault locator/optische power meter fiber stripper

pakket omvat 1 aluminium toolbox GJX11 13 grote inbussleutel 2 Toolbox strap en sleutels YS123 14 midden inbussleutel 3 10 m W Visual Fault LocatorJS10 MW46 15 kleine inbussleutel 4 VFL tas BB42 16 strippen Tool PXK81 5 Lanyard GS44 17 Miller Stripper SK102 6 keramische kern TCX45 18 Fiber stripper guider manier DGT121 7 Grey Optische Power Meter HS56 19 Bule Vaste lengte Fiber strippenLSEHY122 8 optische Power Meter tas BB57 20 opbergdoos SNH131 9 SC Adapter SC52 21 wattenstaafjes MQ132 10 FC Adapter FC53 22 Airlaid WCZ134 11 Vezelmes HS30 23 Alcohol flessen250 JJP136 12 Vezelmes HS30 tas   1...

€ 85.48
Opnext TRF5736AVLB200
  • Rookie
Beoordeling:

Opnext TRF5736AVLB200

welkom om See Me Technologie Co LTDkorting voor groothandel?meer deel nummers?offerte voor BOM?al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie.voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contactSee Me service...

€ 14.54
4 CH Video Fiber Optische Media Converters-4 BNC Zender Ontvanger Single mode 20Km Voor CCTV Surveillance systeem
  • Rookie
Beoordeling:

4 CH Video Fiber Optische Media Converters-4 BNC Zender Ontvanger Single mode 20Km Voor CCTV Surveillance systeem

4 Kanaals Video Fiber Optische Media Converters voor surveillance systeem zender / Ontvanger1 Paar, enkele modtot 20 Km hoge Kwaliteit / Hoge Prestaties / MTBF (Mean Tijd Tussen Falen) Over 100,000 uur, kopen Met Vertrouwen! niet regelen voor lage kosten, generieke, slechte kwaliteit / Niet kwaliteit item die zal stop werken binnen 3 ~ 12 maanden, kiezen optimale, ons kiezen! standaard schip singlemode modals nodig multimode, laat bericht om ons na bestelling...

€ 41.00 51.52
1310/1550nm 50/50 koppeling verhouding fc/apc abs box type 1x2 fbt koppeling fbt splitter 1* 2
  • Rookie
Beoordeling:

1310/1550nm 50/50 koppeling verhouding fc/apc abs box type 1x2 fbt koppeling fbt splitter 1* 2

1x2 fbt koppelingDe singlemode optische glasvezel koppelingen kunnen koppelen van de optische signalen in de koppeling gebied, en vervolgens opnieuw verdelen het licht vermogen De belangrijkste parameters zijn operationele golflengte, bandbreedte, en overmatig verlies, koppeling verhouding, pdl en ga zo maar door.gedetailleerde beschrijving Functies : Toepassingen : lage insertion loss Lange termijn telecommunicatieuniforme stroom splitsen Digitale, hybride en ben video systemen catv Uitstekende milieuenhoge snelheid local area networksmechanische stabiliteitglasvezel sensoren Optische specificaties : koppeling verhoudingdb insertion lossp graadeen cijfer50 / 503.5 / 3.53.6 / 3.640 / 604.7 / 2.75.0 / 2.930 / 706.0 / 1.96.4 / 2.120 / 807.9 / 1.28.5 / 1.410 / 9011.3 / 0.612.7 / 0.805 / 9514.0 / 0.4517.5 / 0.501 / 9921.0 / 0.221.5 / 0.25overschrijding van db0,100,15pdl db0,100,15nm golflengte werking1310& plusmn; 40,1550& plusmn; 40,1310 / 1550& plusmn; 40,1310 / 1550& plusmn; 40 / 1490& plusmn; 20richtingsgevoeligheid db& ge; 55return loss db& ge; 55kanaalnummer1& keer; 2 parametereenheidspecificatieoperationele golflengtenm Enkele window1 tweeërlei, drie window21& keer; n N=3 N=4 N=5 N=8 N=16 N=24 N=32 N=64vezeltype Corning smf28e Il( max)db5.41 / 5.627.01 / 7.227.81 / 8.0210.01 / 10.4213.51 / 13.9215.01 / 15.4217.31 / 17.5221.01 / 21.52uniformiteitdb0.51 / 0.620.51 / 0.620.61 / 0.820.81 / 1.021.11 / 1.321.21 / 1.521.31 / 1.522.11 / 2.52return lossdb& ge; 55richtingsgevoeligheiddb& ge; 55pdldb0,200,200,300,300,400,500,500,50 1& keer; n : gelijk koppeling verhouding Noot : alle bovenstaande gegevens niet inbegrepen connectoren.

€ 18.28
0.5 m (2ft) Jeneverbes Netwerken EX-QSFP-40GE-DAC-50CM Compatibel 40G QSFP + Passieve Direct Attach Koperen Kabel
  • Rookie
Beoordeling:

0.5 m (2ft) Jeneverbes Netwerken EX-QSFP-40GE-DAC-50CM Compatibel 40G QSFP + Passieve Direct Attach Koperen Kabel

Juniper Networks EXQSFP40 GEDAC50 CM Compatibel 40 G QSFP + DAC Kabel (0.5meter, passieve, QSFP + QSFP +, 28 AWG) Product Details Juniper Networks Echt EXQSFP40 GEDAC50 CMVendor Naam LODFIBERConnector Type QSFP + QSFP +Max Datasnelheid 40 Gbpskabel Type passief Koperen Kabeldraad AWG 28 AWGkabel Lengte 0.5 m (1.6ft)jasje Materiaal PVC (OFNR)temperatuur 0 tot 70 °C (32 tot 158 °F) HTSGeharmoniseerde Code 8544700000kwaliteit Certificering kwaliteit en normen zijn de foundation van LODFIBER...

€ 41.55
Hoge Kwaliteit 10 mW Glasvezelkabel Tester, 10 MW VFL Glasvezel Visual Fault Lokaliseren 10Km Range 10 MW rode pen Gratis verzending
  • Rookie
Beoordeling:

Hoge Kwaliteit 10 mW Glasvezelkabel Tester, 10 MW VFL Glasvezel Visual Fault Lokaliseren 10Km Range 10 MW rode pen Gratis verzending

hoge Kwaliteit 10 m W Glasvezelkabel Tester, 10 MW VFL Glasvezel Visual Fault Lokaliseren 10 Km Range 10 MW rode pen Gratis verzending ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer Product Attributen Product Naam Visual Fault Locator Uitgangsvermogen 1 m W, 3 m W, 10 m W kan optioneel op klant verzoek golflengte 650nm±10nm Emitter Type FPLD optische Connector 2.5mm Universele connector, 1.25mm connector operationele Model CW, 2 HZ Werkingsduur 65 honm @ 1 m W Voeding 2 stks van aabatterij Bedrijfstemperatuur (°C) 10 ~ 45 opslag Temperatuur (°C) 40 ~ 70 afmetingen (mm) φ15*180 gewicht (g) 160g Glasvezel Pen type Rode Lichtbronpengebaseerde rode lichtbron, die gebruik 650nm halfgeleider laser als licht emitting apparaat, door de constante stroom drive, transmit de rood licht die power is stabiel...

€ 17.72